Çumra’dan Yemen’e destek


Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından başlatılan Yemen'e destek kampanyalarına bir destek de Çumra'dan geldi. Ak Parti Çumra Kadın Kolları öncülüğünde ve Çumra'lı vatandaşların desteğiyle Çumra'da Yemen'e destek amaçlı kermes düzenlendi. 

Çumra Belediyesi Altınpark Meydanında düzenlenen kermese İlçe protokolünün yanı sıra Çumra'lı vatandaşlar katıldı.  Düzenlenen kermes Kuranı Kerim ve Dua ile başladı. 

İlçe Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz; Yemen'li kardeşlerimize de zulüm edenlerinde Müslümanım demesi içimizi bir kez daha burkuyor.  Mevla bütün İslam coğrafyasının birlik ve beraberliğini sağlasın, bizleri korusun dedi. Geçtiğimiz haftalarda Diyanet İşleri Başkanlığının çalışmalarını hatırlatan Başkan Oğuz, Ablalarımızda bugün burada güzel bir etkinlik gerçekleştiriyor ve bizlerinde bir nebze katkısı olması için bizleri burada bir araya getirdiler Allah onlardan razı olsun. Mevla vesile olanlara da destek olanlarında yardımlarını hayırlarını kabul etsin. Karıncanın Hac yolunda bir damla suyu gibi inşallah o samimiyetle yapılan bir çalışma Allah kabul eylesin dedi. 

Altınpark Meydanında düzenlenen etkinlik gün boyu devam etti. 


Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar